doradca kredytowy lublin, kogo polecicie ?

doradca kredytowy lublin, kogo polecicie ?

Nie wiem czy budować powoli samemu dom czy brać kredy hipoteczny? Żona namawia mnie na kredyt, niemniej jednak jakoś nie do końca jestem przekonany.

lalunia333

Posty: 2

 
Bałbym się w Polsce zaciągnąć kredyt hipoteczny. Znajomi mieli we frankach szwajcarskich i w pewnym momencie mieli znowu do spłaty tyle ile wzięli. Na kredyt to musi być człowieka stać. Wówczas można się nim interesować.

pantin

Posty: 20

 
Bałbym się w Polsce zaciągnąć kredyt hipoteczny. Znajomi mieli we frankach szwajcarskich i w pewnym momencie mieli znowu do spłaty tyle ile wzięli. Na kredyt to musi być człowieka stać. Wtedy można się nim interesować.

labuh

Posty: 9

 
Chętnie bym zaciągnął kredyt, natomiast w Polsce są one bardzo kosztowne. Jeżeli przeliczyć zarobki i wysokość rat i koszty kredytu to trudno byłoby odnaleźć państwo, które jest droższe. Musze jeszcze długo poczekać na zmiany.

Czarek

Posty: 3

 
Według mnie, jeżeli korzystać z pomocy doradcy kredytowe z Lublina to tylko z osoby niezależnie. Do banku szkoda iść, bo to przecież ich człowiek i przedstawi ich ofertę, którą najlepszą.

Gargamel5

Posty: 6

 
Zaciągałem kredyt hipoteczny w Lublinie w jednym z banków. Korzystałem bez wątpienia z pomocy doradcy kredytowego. Według mnie to najlepsze rozwiązanie, bowiem jest o wiele bezpieczniej i pewnie. Taka sobą sprawdza umowę i negocjuje jej warunki. Dla mnie super.

TomekK

Posty: 15

 
Jeśli chodzi o doradcę kredytowego z Lublina to tylko ta osoba http://kredytuoli.pl jest najlepsza. Od dawna korzystam z jej pomocy i jestem bardzo zadowolony.

Marioleczka

Posty: 6

 
Jeżeli biorę jakikolwiek kredyt to zawsze pomaga mi doradca finansowy z Lublina. Nie wyobrażam sobie innego rozwiązania. Dla mnie to najbardziej zaufana osoba.

MiSER

Posty: 8