kalkulator BMI, gdzie szukać ?

kalkulator BMI, gdzie szukać ?

Znacie może strony, na której znajdę kalkulator BMI? Czy warto korzystać z tego typu kalkulatorów. Wydaję mi się, że mam na nieszczęście nadwagę.

Kleooo6

Posty: 1

 
Kalkulator BMI pomoże Ci sprawdzić, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa. Może się okazać, że masz niedowagę lub nadwagę i wtedy trzeba skontaktować się ze swoim lekarzem.

Klakier

Posty: 5

 
Idealne tętno bieganie może wpływać na Twój trening, dlatego warto sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest bardzo dużo informacji na ten temat, więc warto sobie przeczytać.

Fanatyk

Posty: 19

 
Również słyszałam, iż jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednakże nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, iż te programy nie pokazują porządnych obliczeń.

nesh009

Posty: 20

 
Również słyszałam, że jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednak nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, że te programy nie pokazują dobrych obliczeń.

nantusia

Posty: 13

 
Warto sprawdzać sobie idealne tętno bieganie. Dlatego na wielu stronach możesz znaleźć wiele informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo sprawdzić idealne tętno.

Tatusiek4

Posty: 7

 
Musisz sprawdzać idealne tętno przed bieganiem. Ja zawsze to robię za pomocą tej strony inertentowej https://www.runisfun.eu/strefy-tetna. Jest to specjalna strona przeznaczona dla biegaczy.

stopiw7

Posty: 20

 
Powiem Ci, iż warto sobie zbadać idealne tętno bieganie. Będziesz wówczas wiedział na co możesz sobie pozwolić z intensywnością treningu.

wiera44

Posty: 10

 
Kalkulator BMI używa się, jeśli chcemy sprawdzić, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie potrzebujemy kalkulatora. Możemy to zrobić samemu na kartce, tylko potrzebujemy specjalnego wzoru.

doprzodu67

Posty: 14

 
Kalkulator BMI służy do tego, żebyś sprawdził sobie prawidłową masę ciała. Jest on niezmiernie dobry, gdy wydaje Ci się, że masz niedowagę lub nadwagę. W łatwy sposób można to obliczyć.

ooops65

Posty: 23