wynajęcie mieszkania Warszawa

wynajęcie mieszkania Warszawa

Możecie polecić jakieś biuro, które pośredniczy w wynajmie mieszkań w Warszawie i ma pod tym kątem dobrze przygotowaną ofertę? Zależy nam na sensownych pod tym kątem propozycjach, dobrych cenach, ale też żeby pod kątem formalnym dało się to dość sprawnie załatwić, żebym nie musiał przeglądać sam bardzo wielu ogłoszeń, żeby coś wybrać, bo nie mam na to czasu.

Lux-Mark24

Posty: 1

 
Jeśli szukasz mieszkania na własną rękę to wydaje mi się, że tym największym problemem będzie przede wszystkim przeglądanie bardzo dużej ilości ofert, jakie w sieci będzie można spotkać. I to pewnie będzie też zajmowało najwięcej czasu jeśli chodzi o szukanie mieszkania. Natomiast w ten sposób nie ponosisz kosztów żadnej prowizji ani nic takiego.

Dyduchrr

Posty: 3

 
Co do agencji to faktycznie będzie trzeba im zapłacić, ale nie da się zaprzeczyć, że jednak jest spora wygoda, bo mówisz jakie mieszkanie chcesz wynająć i oni pod tym kątem dla Ciebie mieszkania selekcjonują więc nie musisz przeglądać tych wszystkich ofert. Co do wygody takiego rozwiązania to niewątpliwie o tej wygodzie w tym przypadku faktycznie można mówić.

Ptaszyna

Posty: 4

 
Pierwsze mieszkanie w Warszawie wynajmowałem za pośrednictwem agencji, a teraz wynajmowałem przez serwis ofertyprofit.pl. I zdecydowanie ta druga opcja znacznie lepiej wypadła. Pod względem koszów to dużo lepsze rozwiązanie, bo zapłaciłem raz i dostałem oferty dopasowane do moich oczekiwań. W agencji trzeba było przy podpisaniu umowy zapłacić prowizję w wysokość połowy czynszu więc ten koszt był spory.

Jarko445

Posty: 3

 
Moim zdaniem jeśli chodzi o wybór mieszkania to przede wszystkim samodzielnie jak szukasz ofert to nie masz prowizji do płacenia, gdy bezpośrednio z właścicielem rozmawiasz. Natomiast jest to zajmujące, by te wszystkie oferty oglądać, szukać i coś wybierać. Poza tym trzeba też znaleźć właściciela, który na własną rękę wynajmuje.

asiunia44

Posty: 15

 
Jeśli będziecie w stanie coś polecić co do firm, które pośredniczą w wynajmie mieszkań w stolicy to również chętnie się do temu podłączę, bo też szukam mieszkania, ale szukanie i przeglądanie ofert wydaje się być nieco zajmujące i męczące więc jeśli można sobie to jakoś inaczej zorganizować i sprawnie załatwić to byłoby faktycznie super.

Joe

Posty: 7

 
Wydaje mi się, że dużo ofert będzie można znaleźć w sieci jeśli chodzi o mieszkania i jeśli dobrze poszukasz to rzeczywiście coś tam sensownego wybierzesz, choć faktycznie przeglądanie ofert można się liczyć z tym, że będzie zajmujące i sporo czasu będzie trzeba na to poświęcić. Wiec jak nie chce się mieć kosztów to trzeba poświęcić czas, jak chce się zaoszczędzić czas to trzeba wybrać biuro, ale wtedy dochodzą koszty jeśli chodzi o prowizję.

edyta123

Posty: 12