sesje rodzinne szczecin, jaki fotograf

sesje rodzinne szczecin, jaki fotograf

Interesuje się sesją ciążową w Stargardzie i nie wiem, do kogo się zgłosić? Nie za niezmiernie wiem czy to sesja w studio czy w plenerze, zatem przydałaby mi się taka osoba, która się na tym niezmiernie dobrze zna i ze wszystkim mi doradzi.

Strzała

Posty: 1

 
Robiliśmy sesję noworodkową w Szczecinie i wszystko przebiegło super. Jesteśmy zadowoleni. Następne dziecko również będzie miało taką oryginalną sesję.

Jarciow3

Posty: 7

 
Polecam wykonanie sesja plenerowa w Szczecinie w studio https://www.agnieszkaszlachta.pl/plener-szczecin, a przekonacie się, że tam o wszystko zadbają. To jest pełen profesjonalizm, a nam wszystkim przecież na tym najniezwyklej zależy. Propozycja jest korzystna pod względem ceny.

Nowa

Posty: 3

 
Korzystaliśmy z oferty fotografa i byliśmy zadowoleni. Sesja nie była zbyt długa, bowiem przez półtorej godziny wszystko było wykonane. Dzieci się jeszcze nie znudziły i my też, zatem fotografie wyszły rzeczywiście super.

klosert

Posty: 11

 
Miałam sesję rodzinną w Szczecinie i jestem zadowolona. Zajmowała się nami pani fotograf z bardzo dużym doświadczeniem. Pomogła nam w ustawieniach, pozach i zdjęcia wyszły po prostu fanatycznie. Polecam taką super sesję.

namok

Posty: 7

 
Mnie się marzy sesja ciążowa w Szczecinie, bo dalej nie chce mi się jechać. Na razie tylko przeglądam różne oferty. Drogie to nie jest, dlatego może się zdecyduje? Poczekam jeszcze trochę aż będzie jeszcze lepiej widoczny brzuch. Uważam, że takie zdjęcia są po prostu super.

Sarenka

Posty: 2

 
Mielimy nad wodą super sesję w plenerze w Szczecinie i wszystkim to polecam. Trzeba tylko wstrzelić się z pogodą, a wtedy można uzyskać faktycznie niesamowite ujęcia. To, co źle wyjdzie jest poprawiane na komputerze przez osoby z bardzo dużym doświadczeniem.

Gosienka54

Posty: 13

 
Mnie się zawsze takie fotografie podobały, natomiast z kasa bywa niesłychanie różnie. Muszę się zastanowić czy jednakże nie zebrać tych kilku stówek i chociaż takiej standardowej sesji sobie nie zrobić. Nie mam zbyt sporo zdjęć ze swoją rodziną, a te, które są pozostawiają sporo do życzenia. Profesjonalista fotografie wykona o sporo lepiej.

Marko

Posty: 4

 
Zamówiliśmy jeden z pakietów sesji noworodkowej w Szczecinie i niedługo się tam wybieramy. Dam znać jak to wszystko wyglądało i czy było pożądane byłoby wydać pieniądze? Nie mogę się już doczekać, kiedy wreszcie pójdziemy z maluchem na sesje.

Mord

Posty: 8

 
Ostatnio spełniłam swoje marzenie i byłam na sesji noworodkowej w Szczecinie. Jestem zachwycona podejściem pani fotograf, która się na tym bardzo dobrze zna.

labuh

Posty: 5