anonse towarzyskie ??

anonse towarzyskie ??

Wymaga portalu z ogłoszeniami towarzyskimi, lecz takiego sprawdzonego i pewnego. Zdjęcia i generalnie ogłoszenia winny być zweryfikowane. Co mi polecacie?

Czasowy

Posty: 2

 
Byłem na kilku takich spotkaniach, ale jakoś mnie to nie przekonało. Nie zawsze kobiety ze zdjęcia wyglądały tak na żywo. Trzeba to naprawdę dokładnie sprawdzać.

Babeczka

Posty: 5

 
Ogłoszeń jest dużo, ale jak się tak ustawia własne wymagania to wcale dużo kobiet nie zostaje. W dużych miastach tak, ale w małych już nie. Może z biegiem czasu się to zmieni, ale na razie, jeśli chce się spotkać super kobietę to nie ma innego wyjścia jak pojechać do niej. Często dziesiątki kilometrów, ale naprawdę warto.

Yuri20

Posty: 8

 
Według mnie, jeśli chodzi o anonse towarzyskie to serwis https://samka.pl jest numerem jeden. Mają dokładnie to wszystko, czego szukam. Wybieram wiek, wzrost, wagę i miejsce gdzie ta osoba ma mieszkać.

Justynka45

Posty: 4

 
Każdy ma do tego różne podeście. U mnie jakoś się taka forma spotkań nie przyjęła. Nie mam na to czasu i chęci. Wiem, iż paru znajomych z tego korzysta. Dotyczy to nie tylko mężczyzn, natomiast również kobiet. U mnie już wiek trochę zaawansowany, dlatego jestem nieprzygotowany na korzystanie z Internetu.

Joe

Posty: 12

 
Zaletą jest to, że ogłoszeń jest naprawdę bardzo dużo. Jeszcze większa zaleta jest taka, że cały czas ich przybywa, dlatego każdy trafi na właściwą osobę dla siebie.

Złoty

Posty: 19