pizza katowice, gdzie warto ?

pizza katowice, gdzie warto ?

Powiedzcie mi, jaka według was restauracja katowice jest najlepsza? Jak dania w danej restauracji najniezwyklej wam smakowały?

Wacław

Posty: 1

 
Pizza katowice jest naprawdę niezwykle dobra w jednym z lokali, lecz nie pamiętam na jakiej ulicy się znajduję i jak się nazwy. Jednak jest to restauracja, jaka podaje dania bez używania mąki pszennej.

Joe

Posty: 22

 
Słyszałem kiedyś, że jest dobra naleśnikarnia katowice, która serwuje naleśniki bez mąki pszennej. Muszę się do niej wybrać i dam wam znać, czy się opłacało tam iść.

muzyczny55

Posty: 5

 
Cześć, powiem wam, że słyszałam o pizzy katowice, która jest robiona na spodzie kokosowym i owsianym. Jeszcze jej nie próbowałam, ale może niedługo wybiorę się z przyjaciółmi.

Lalka

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o najlepszą naleśnikarnie katowice to polecam wam ten lokal http://www.placek.katowice.pl. Można u nich zjeść przepyszne i zdrowe naleśniki na słono i słodko. Klimat w tej restauracji jest bardzo rodzinny. Można korzystać z różnych planszówek, co daje możliwość spędzenia wiele czasu ze znajomymi lub rodziną.

Wu

Posty: 21

 
Porządne jedzenie to podstawa, natomiast również lubię restauracje katowice, które mają klimat rodzinny. Dobrze jest iść na smaczne jedzenie, a także posiedzieć w idealnym towarzystwie.

TomekK 

Posty: 6

 
Cześć, powiem wam, że słyszałam o pizzy katowice, która jest robiona na spodzie kokosowym i owsianym. Jeszcze jej nie próbowałam, natomiast może niedługo wybiorę się z przyjaciółmi.

Sebuś34

Posty: 19

 
Wydaję mi się, że pierogi katowice możesz zjeść w różnych knajpach. Jednak nie wiem, czy wszędzie będzie Ci smakowało. Ja zawsze również zwracam uwagę na wystrój wnętrza i na atmosferę w środku.

Nowa

Posty: 3

 
Ja również szukam najlepszych pierogów katowice. Wydaję mi się, że wielu z was jadło najlepsze pierogi w tym mieście. Chętnie skorzystam z waszych poleceń lokali.

Oleczek1

Posty: 5