meble na wymiar

meble na wymiar

Gotowe meble, czy na zamówienie i argumenty. Proszę o wasz udział w dyskusji, nawet z przykładami, co macie u siebie w domu.

Antekkk

Posty: 2

 
Fronty lakierowane mat najlepiej według mnie wyglądają, a z dodatkowym oświetleniem ledowym, jakimiś taśmami to już w ogóle nowoczesny styl. Polecam takie podejście.

@_yyy111

Posty: 12

 
Mocno się w ostatnich latach poprawiły systemy organizacji w meblach. Jak masz dzieci to też uwzględnij odpowiednie zabezpieczenia, bo ludzie o tym podobno często zapominają.

Maciejoo

Posty: 7

 
Potwierdzam, bezpłatne konsultacje obowiązują, więc możesz zajrzeć bez problemu.

Klarkaa45

Posty: 26

 
Pracują z konglomeratami wszystkich producentów praktycznie, więc opłaca się przejrzeć katalog, inspiracje na FB i ocenić, czy ten styl projektowania się podoba.

malyswiat

Posty: 18

 
No właśnie też zauważyłam, że ludzie na potęgę teraz remonty robią. Więcej czasu wolnego i się człowiek chwyta zaległych projektów prawdopodobnie. Nie wiem, jak to wyjaśnić.

Modniś

Posty: 7

 
W Trójmieście wiem, że w Lowen zapewniają bezpłatne konsultacje z projektantem. Robią wszystko od łazienek po kuchnie, garderoby, biblioteki, szafy wnękowe i inne. Remonty pod klucz na życzenie. Rzadko można spotkać tak korzystny układ w tej branży. Teraz normalnie pracują, terminowo.

Dagmara87

Posty: 18

 
Kuchnię to sobie zabuduj do góry, bo oszczędzisz sporo miejsca, a szafki można sprytnie otwierać, bez żadnego wysiłku.

Nikusim

Posty: 5

 
Kuchni to z klasycznymi, marketowymi rozwiązaniami nawet sobie nie wyobrażam. A co do blatów to masz do dyspozycji nie tylko kamień naturalny, ale też kompozyty bezspoinowe z różnymi nadrukami, więc możesz popytać. Jak producent ogarnia rynek to coś sensownego wymyśli.

Ticket2Hell

Posty: 4