manicure w Krakowie, sprawdzony salon ?

manicure w Krakowie, sprawdzony salon ?

Witam kochane. Powiedzcie mi, do jakiego salonu chodzicie na paznokcie. Szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca w Krakowie, najlepiej w centrum, żebym nie musiała nigdzie dojeżdżać, bowiem nie jestem mobilna :)

Gruamer

Posty: 4

 
Z własnego już wielokrotnego doświadczenia z usługami salonu kosmetycznego polecam te usługi https://salonmagja.pl/. Wykonują tutaj mega wykwalifikowany manicure w Krakowie – jak dla mnie najlepszy.

fuey

Posty: 7

 
Jak długo utrzymały wam się najdłużej paznokcie hybrydowe? Chcę wybrać salon w Krakowie, w jakim robią paznokcie rzeczywiście profesjonalnie i tak, jak piszą, iż utrzymują się ponad dwa tygodnie.

Sarenka

Posty: 18

 
Od czasu do czasu należałoby zmienić salon, albowiem każda stylistka od manicure ma różne pomysły. Jestem zdania, iż zawsze jest dobry czas, aby zmienić gabinet w Krakowie na inny :)

Dresik

Posty: 11

 
Niemożliwe :D A na poważnie, to rzeczywiście niekiedy mam ochotę zmienić salon, bo nie widzę kreatywności. Niby zawsze moja stylistka robi mi coś nowego, ale przestały mnie zadowalać takie paznokcie hybrydowe. Może to czas, aby poszukać nowego salonu w Krakowie? Sama nie wiem. Polecajcie, może coś sprawdzę.

Miki

Posty: 6

 
Ja robię paznokcie hybrydowe w Krakowie zawsze w jednym miejscu i nie żałuję wyboru. Mogę liczyć na trwałość i zawsze jakąś super modną stylizację, o której nawet nie miałam pojęcia. Po prostu udało mi się znaleźć dobrą stylistkę :)

Nikuś23

Posty: 16

 
Próbowałam zrobić sama paznokcie hybrydowe, ale to był pierwszy i ostatni raz :) Cieszę się, że w Krakowie nie mamy salonów z mega wygórowanymi cenami i nie muszę oszczędzać, robiąc manicure sama :) Naprawdę konkretna porażka. Nie polecam :D

Rico

Posty: 4