sprawdzanie numerów telefonów z UK, szukam

sprawdzanie numerów telefonów z UK, szukam

Jak ustrzec się przed odbieraniem nieznanego numery z UK? Wiem, że są one tak sprytnie wyświetlane, że można się pomylić myśląc, że to ktoś z Polski dzwoni.

czdeRRR

Posty: 2

 
U mnie z oddzwonieniem nie ma kłopotów, albowiem nigdy tego nie robią. W ogóle nie lubię telefonów, lecz w telewizji słyszałem, iż jeden błąd może kosztować kilka tysięcy pln. Dobrze, iż nie mam z tym żadnych kłopotów.

pawel253

Posty: 7

 
W łatwy sposób można zbadać, kto dzwonił z UK w serwisie https://whocalledmeuk.co.uk. Mają niesłychanie dobrze przygotowaną bazę, zatem prędko znajdziemy numer, który nie daje nam spokoju. Sam z niego korzystam cały czas i jest dobrze.

mniszek56

Posty: 2

 
Zawsze trzeba uważać, natomiast też nie ma, co wpadać a paranoje. Trzeba porostu być czujnym. Nie każdy numer to próba wyłudzenia pieniędzy. W bazie można prędko taki numer zbadać.

RufleX

Posty: 2

 
Według mnie to takimi sprawami powinni zajmować się operatorzy komórkowi. Niestety w Polsce nic nie robią, a jeśli odbierzemy albo zadzwonimy na taki numer to czeka nas przykra niespodzianka. Nie blokują nawet takich numerów tylko znowu organizują akcje w internecie żeby uważać. Dziwne jest to wszystko jak dla mnie.

nbd

Posty: 21

 
Zawsze wyszukają jakiś sposób żeby do nas dotrzeć. Jeśli ktoś nieuważnie odbiera wszystkie teflony to możliwości na to, że pozyska za to srogą karę są naprawdę niezwykle duże.

Anno Domini

Posty: 7

 
Różnie to bywa, zatem im czujnie się na to patrzy tym lepiej. Takie czasy, iż nie radujemy się, iż ktoś dzwonił z UK tylko zastanawiajmy się, po co i kto to? Dobrze, iż można zbadać numer telefon i wówczas wiemy czy trzeba go blokować i przekazywać dalej czy nie?

Boss

Posty: 15

 
Teraz już każdy powinien wiedzieć, że nie odbieramy wszystkich numerów telefonów. Tylko te, które znamy. Jeśli będzie to numer, który ma dziwny początek to najpierw to sprawdzamy. Jeśli upewnimy się, że nie jest to żadne dla nas zagrożenie to dopiero wtedy oddzwaniamy.

alibaba

Posty: 14

 
U mnie z oddzwonieniem nie ma problemów, bo nigdy tego nie robią. W ogóle nie lubię telefonów, ale w telewizji słyszałem, że jeden błąd może kosztować kilka tysięcy złotych. Dobrze, że nie mam z tym żadnych problemów.

Radosny

Posty: 5

 
Nie miałem jeszcze takiego numery, dlatego nie wiem, co poradzić. Słyszałem tylko w telewizji i chyba coś czytałem o tym w internecie. Wiem, że niektóre osoby sporo straciły z oszczędności.

Klarka34

Posty: 8