royalty free ??

royalty free ??

Na nieszczęście nie miałem okazji brać udziału w operacji Żagle Gdyni i stąd moje pytanie czy znacie jakieś miejsca, gdzie można odnaleźć fotografie z tego wydarzenia? Zależy mi przede wszystkim na dobrych jakościowo fotografiach.

wieszdo87

Posty: 1

 
Jak się orientuję to na stronach poświęconych tematyce żaglowców dostępne są różnorodne fotografie ze zlotów i dodatkowo fotografie są dostępne na licencji royalty free.

Lamey

Posty: 16

 
Jak się orientuję to na stronach poświęconych tematyce żaglowców dostępne są różnorodne zdjęcia ze zlotów i dodatkowo zdjęcia są dostępne na licencji royalty free.

Kitas

Posty: 11

 
Wszystkie zdjęcia z operation Gdynia Sails dostępne są pod adresem: http://www.stockpressphoto.eu/tall-ships/operation-gdynia-sails i niesłychanie mocno polecam każdemu odwiedzenie tej strony.

czesławek

Posty: 5

 
Uważam, że banki zdjęć ze zlotów żaglowców najłatwiej znaleźć na stronach tematycznie powiązanych. Na twoim miejscu poszukałbym oficjalnych stron tego typu zlotów co będzie mogło sprawdzać się fantastycznie i będzie w stanie naprawdę mocno cieszyć wszystkie osoby.

labuh

Posty: 11

 
Operacja Żagle Gdyni 2014 była wyśmienitym wydarzeniem, na którym działo się naprawdę wiele i które pozwalało bardzo miło spędzić swój czas i zapoznać się z wieloma żaglowcami.

Lupusx

Posty: 15

 
Moim zdaniem operation Gdynia Sails to było faktycznie wyśmienite wydarzenie, na jakim można było zobaczyć dużo rewelacyjnych żaglowców i było przygotowanych dużo atrakcji.

GGregbard

Posty: 4

 
W internecie są z tego co wiem dostępne różnorodne zdjęcia z operacji Żagle Gdyni 2014 i można bez problemu odnaleźć w sieci faktycznie rewelacyjne fotografie. Fotografie, na których ujęte są wszystkie najważniejsze wydarzenia i jakie prezentują się faktycznie rewelacyjnie.

nikurtes

Posty: 13